Jelgavas 63, Rīga
info@cklad.lv
+371 25337966

Piegāde un atgriešana

PIEGĀDE LATVIJĀ

Mēs esam par drošu un ātru piegādi, tāpēc piedāvājam saviem klientiem vienu no ērtākajiem un izdevīgākajiem sūtījumu saņemšanas veidiem – Omniva pakomātu. Tie šobrīd ir pieejami 208 vietās visā Latvijā, un to skaits tikai aug. Iepērkoties virs 50,-EUR, saņemiet piegādi uz Omniva pakomātu bez maksas! Piegādes maksa tiek aprēķināta pie pasūtījuma noformēšanas.

Bet, ja vēlies saņemt savu sūtījumu līdz savas adreses durvīm, izvēlies Omniva kurjeru. Iepērkoties virs 80,- EUR, saņem piegādi ar Omniva kurjeru bez maksas! Piegādes maksa tiek aprēķināta pie pasūtījuma noformēšanas.

PIEGĀDE BALTIJĀ

Klientiem Baltijas valstīs pieejama piegāde ar Omniva pakomātu vai kurjeru. Piegādes maksa tiek aprēķināta pie pasūtījuma noformēšanas. Iepērkoties virs 100,- EUR, piegāde Igaunijā un Lietuvā bez maksas!

ATGRIEŠANA

Preču atgriešana tiek veikta PTAC noteiktajā kārtībā un ar detalizētu informāciju varat iepazīties sadaļā NOTEIKUMI. Visas izmaksas, kas saistītas ar preces nogādāšanu uz pārdevēja Juridisko adresi, sedz pircējs. Ja pircējam nav iespēja nodrošināt piegādi pārdevējam, tad pārdevējs ir tiesīgs izrakstīt rēķinu par izmaksām, kas ir saistītas ar piegādi.

lv