Jelgavas 63, Rīga
info@cklad.lv
+371 25337966

Sadarbība

Katram augošam un uz izaugsmi vērstam uzņēmumam ļoti lielu lomu viņu darbībā spēlē stabili un uzticami sadarbības partneri. Mēs SIA BAU TRADE esam par izaugsmi un sadarbību biznesā! Uzņēmums piedāvā vairumtirdzniecības pakalpojumu: preču izvietošana Jūsu interneta veikalā, atlikumu izpārdošana.

Preču izvietošana

Lielisks veids kā paplašināt sava interneta veikala sortimentu ar izdevīgiem piedāvājumiem no CKLAD.LV. Preces būš viegli integrēt Jūsu interneta veikalā izmantojot CSV vai XML faila palīdzību. Aizpildiet pieteikuma anketu un saņemiet piekļuvi izdevīgiem piedāvāumiem Jūsu interneta veikalam.

Atlikumu izpārdošana

Lielisks veids kā iegādāties preces ar izdevīgiem nosacījumiem no CKLAD.LV. Bez minimālā pasūtījuma summas un skaita. Aizpildiet pieteikuma anketu un regulāri saņemiet cenu lapu ar aktuālajām šī brīža precēm, to cenām, atlaides apjomu, aprakstu, ieteicamo mazumtirdzniecības cenu.

Nelikvīdu uzpirkšana

Noliktavā aizķērušās preces no pērnajiem Ziemassvētkiem un ir grūtības tās pārdot? Pārdodiet tās mums un dodiet precēm otro iespēju. CKLAD.LV uzpērk dažāda veida preces vairumā par cenu līdz 30% no RRP. Sūtiet piedāvājumu mums e-pastā. Neaizmirstiet pievienot preču sarakstu, daudzumus, veikala cenu un Jūsu piedāvāto cenu. Ja spēsim vienoties par abpusēji izdevīgiem nsacījumiem tad darījums būs noslēgts!

Kad esat izvēlējušies savam biznesam piemērotāko sadarbības formu aizpildiet zemākesošo pieteikuma anketu un ar Jums sazināsies uzņēmuma pārstāvis.

lv